Obec Lúka

Oficiálna web stránka obce

Dnes je , meniny oslavuje

skenfrdehuru

Úradná a informačná tabuľa obce Lúka - OZNAMY

Obec Lúka pripravila s dobrovoľnými organizáciami obce, občanmi a hodnotnú a krásnu akciu: "Súťaž o najkrajšiu ružu" , bol to už tretí ročník, ktorý sa tešil veľkému záujmu občanov. Výstavu si prezrelo takmer 200 ľudí. Aj tento rok nám pohladila dušu i zrak  krása "kráľovnej kvetín" ale aj ostatné kvety, krásne naaranžované rukami našich žien a aranžérky Lenky Mihálikovej z Novej Vsi nad Váhom.

Celkovo bolo vystavených 155 ruží.

Vďaka patrí sponzorom: 

KELLYS Bicycles s.r.o. Veľké Orvište, Kvetinárstvo Kvietok - Hrádok, O2, UNIPHARMA Bojnice, Budiš a.s., Agroma s.r.o., PDP Tematín, p. Peter Šlahor, p. Igor Haluza, p. Simona Praženková, DHZ Hôrka

Veľké poďakovanie patrí miestnym organizáciám. JDS Lúka, DHZ Lúka, Poľovníckemu...

Viac...Súťaž o najkrajšiu ružu 2021 - 3. ročník

 19.06. 2021 pripravila obec Lúka v spolupráci s ostatnými organizáciami Deň detí. Pre deti bol pripravený skákací hrad, veľké traktory, hasičské auto, streľba zo vzduchovky, pena, maľovanie na tvár, postavičky z rozprávok a animátorky, ktoré sa deťom venovali. Deti dostávali sladkosti, nanuky, koláče a vodu. Špekačky si mohli opiecť malí aj veľkí.  

 Poďakovanie patrí všetkým, ktorí pomohli - organizáciám, poslancom OZ, občanom, pracovníkom obecného úradu, sponzorom, vďaka patrí našej mládeži, konkrétne Peťovi Ševčíkovi, Michalovi Richterovi, Maximovi Pavlovičovi a Samovi Ilenčíkovi, ktorí od rána pomáhali pri organizovaní Dňa detí..

 Starosta obce Lúka privítal 10.06.2021 v obradnej sieni Obecného úradu Lúka deti aj so svojimi rodičmi, ktoré sa narodili v roku 2020. Pre toto slávnostné uvítanie detí, pripravili pani učiteľky z MŠ Lúka so škôlkármi veľmi pekný program, za čo im patrí veľká vďaka.

 

Viac...Oznam

Viac...Pomenovanie ulíc, námestia a parku.

V zmysle zákona 369/1990 zb. §2 b ods.1,2,3 žiadame občanov o spoluprácu pri určení názvov ulíc, námestia a parku.
Vaše návrhy uvítame na emaily Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , alebo v našej schránke na budove OcÚ Lúka č.205. Do predmetu napíšte NÁZVY ULÍC. Ďakujeme.

Viac...WIFI PRE TEBA

Oznámenie o realizácii projektu

Názov projektu: Wifi pre Teba

ITMS2014+: 311071AKF4

Operačný program: Integrovaná infraštruktúra

Prioritná os: 7. Informačná spoločnosť

Špecifický cieľ: 7.1 Zvýšenie pokrytia širokopásmovým internetom / NGN

Názov a sídlo prijímateľa: Obec Lúka, Č. 205, 916 33 Lúka

Miesto realizácie: Obec Lúka

Výška nenávratného finančného príspevku: 14 250 €

Stručný opis projektu: Realizácia projektu spočíva vo vybudovaní 10 WIFI externých prístupových bodov. Hlavným cieľom projektu je zvýšenie dostupnosti širokopásmového internetu v obci prostredníctvom vybudovania bezplatných WiFi zón. Vybudovanie WiFi prístupových bodov na verejne dostupných priestranstvách poskytne bezplatné pripojenie všetkým...

Viac...WIFI PRE TEBA

  zmos logo                   zmo logo                 ROP                 gdpr 

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!