Obec Lúka

Oficiálna web stránka obce

Dnes je , meniny oslavuje

skenfrdehuru

Úradná a informačná tabuľa obce Lúka - OZNAMY

Vážený občania Lúky,

ak ste nedostali tlačivo pre zriadenie optickej prípojky od Telekom-u, môžete si ho stiahnuť tu v prílohách na našej webstránke pod týmto oznamom.

Tlačivo pre zriadenie optickej prípojky od Telekom-u je možné po vyplnení a podpísaní odovzdať do schránky na budove obecného úradu v Lúke, alebo prípadne priniesť na testovanie do Telocvične ZŠ v čase testovania na Covid-19 a odovzdať tam pracovníkom obecného úradu.

Vláda prijala nové opatrenia, ktoré majú počas nasledujúcich týždňoch spomaliť šírenie infekcie či zredukovať nárast hospitalizácií. Ak do 21. marca nepríde žiadaný efekt, má sa pripraviť zavedenie tvrdého lockdownu.

Prehľad zmien

  • Platiť bude prakticky úplný zákaz vychádzania od 5.00 ráno až po 1.00 h v noci, z ktorého budú existovať len výnimky na presne určené situácie, a to v čase od 5.00 do 20.00 h.
  • Výnimka na vychádzky do prírody mimo okres sa ruší. V prípade obyvateľov Bratislavy bude platiť možnosť vychádzok v rámci kraja a pre obyvateľov Košíc s možnosťou aj do okresu Košice-okolie.
  • Prezenčne by mali chodiť do práce len ľudia, u ktorých je to nevyhnutné. Takíto zamestnanci budú musieť mať vystavené potvrdenie od...

Viac...Zmeny od 1.3.  proti epidemické opatrenia

Viac...Pomenovanie ulíc, námestia a parku.

V zmysle zákona 369/1990 zb. §2 b ods.1,2,3 žiadame občanov o spoluprácu pri určení názvov ulíc, námestia a parku.
Vaše návrhy uvítame na emaily Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , alebo v našej schránke na budove OcÚ Lúka č.205. Do predmetu napíšte NÁZVY ULÍC. Ďakujeme.

Obecný úrad oznamuje čitateľom obecnej knižnice, že knižnica bude od 16.02.2021 zatvorená, pokiaľ okres bude v Covid-automate čierny.

 
Viac...WIFI PRE TEBA - Obec Lúka

Názov a sídlo prijímateľa:

Obec Lúka, Lúka 205, 916 33 Lúka

Názov projektu:

Wifi pre Teba – Obec Lúka

Miesto realizácie projektu:

Obec Lúka

Výšku poskytnutého NFP:

14 250,-€

 

Stručný opis projektu:

Realizácia projektu spočíva vo vybudovaní 10 WIFI externých prístupových bodov na miestach komunitného života, ktoré poskytne bezplatné pripojenie všetkým občanom a návštevníkom obce Lúka k širokopásmovému internetu o minimálnej rýchlosti 30 Mbit/s. Predpokladané umiestnenie externých prístupových bodov bude na uvedených miestach:

  • Bod 1 (Access point 1) Obecný Úrad
  • Bod 2 (Access point 2) Jednota, námestie
  • Bod 3 (Access point 3) Detské ihrisko
  • Bod 4 (Access point 4) Múzeum
  • Bod 5 (Access point...

Viac...WIFI PRE TEBA - Obec Lúka

  zmos logo                   zmo logo                 ROP                 gdpr 

 

Our website is protected by DMC Firewall!