Obec Lúka

Oficiálna web stránka obce

Dnes je , meniny oslavuje

skenfrdehuru

Úradná a informačná tabuľa obce Lúka - OZNAMY

Viac...Samo-sčítanie sa skončilo. Viac o Asistovanom sčítaní obyvateľov
V obci Lúka sa samo-sčítalo 92,52% obyvateľov. Ďakujeme.
Ďalej bude v najbližšom čase prebiehať
Asistované sčítanie obyvateľov
Asistované sčítanie je určené obyvateľom, ktorí sa nemohli sčítať sami ani s pomocou blízkej osoby.
Termín asistovaného sčítania určí predseda Štatistického úradu SR na základe epidemickej situácie na Slovensku. Asistované sčítanie potrvá 6 týždňov. Kontaktné miesto je Obecný úrad Lúka.

 

Oznámenie funkcií, zamestnaní, činností a majetkových pomerov verejných funkcionárov v zmysle článku 7 ods. 1 ústavného zákona č. 357/2004 Z. z. o ochrane verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov v znení neskorších predpisov. 

Vážení občania Lúky,

ak ste nedostali tlačivo pre zriadenie optickej prípojky od Telekom-u, môžete si ho stiahnuť tu v prílohách na našej webstránke pod týmto oznamom.

Tlačivo pre zriadenie optickej prípojky od Telekom-u je možné po vyplnení a podpísaní odovzdať do schránky na budove obecného úradu v Lúke, alebo prípadne priniesť na testovanie do Telocvične ZŠ v čase testovania na Covid-19 a odovzdať tam pracovníkom obecného úradu.

Viac...Dokončenie IKT učebne na ZŠ Lúka

Cesta k novej IKT učebni

V roku 2017 zriaďovateľ  školy reagoval na výzvu Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR –  Výzva na predkladanie projektových zámerov na budovanie a zlepšenie technického vybavenia jazykových učební, školských knižníc, odborných učební rôzneho druhu v základných školách. Po neschválení v prvom kole sa napokon v druhom kole šťastie obrátilo aj na našu školu. Projekt bol schválený v roku 2019. Vedeli sme, že to nebude jednoduché a nemohli sme na začiatku ani len tušiť, aké úskalia na nás čakajú.  Vedeli sme, že je tu možnosť vybudovať ďalšiu špeciálnu učebňu pre našich žiakov.  Po verejnom obstarávaní  boli v júli 2020 naplánované víťaznou...

Viac...Dokončenie IKT učebne na ZŠ Lúka

Viac...Pomenovanie ulíc, námestia a parku.

V zmysle zákona 369/1990 zb. §2 b ods.1,2,3 žiadame občanov o spoluprácu pri určení názvov ulíc, námestia a parku.
Vaše návrhy uvítame na emaily Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , alebo v našej schránke na budove OcÚ Lúka č.205. Do predmetu napíšte NÁZVY ULÍC. Ďakujeme.

Obecný úrad oznamuje čitateľom obecnej knižnice, že knižnica bude od 16.02.2021 zatvorená, pokiaľ okres bude v Covid-automate čierny.

 
Viac...WIFI PRE TEBA

Oznámenie o realizácii projektu

Názov projektu: Wifi pre Teba

ITMS2014+: 311071AKF4

Operačný program: Integrovaná infraštruktúra

Prioritná os: 7. Informačná spoločnosť

Špecifický cieľ: 7.1 Zvýšenie pokrytia širokopásmovým internetom / NGN

Názov a sídlo prijímateľa: Obec Lúka, Č. 205, 916 33 Lúka

Miesto realizácie: Obec Lúka

Výška nenávratného finančného príspevku: 14 250 €

Stručný opis projektu: Realizácia projektu spočíva vo vybudovaní 10 WIFI externých prístupových bodov. Hlavným cieľom projektu je zvýšenie dostupnosti širokopásmového internetu v obci prostredníctvom vybudovania bezplatných WiFi zón. Vybudovanie WiFi prístupových bodov na verejne dostupných priestranstvách poskytne bezplatné pripojenie všetkým...

Viac...WIFI PRE TEBA

  zmos logo                   zmo logo                 ROP                 gdpr 

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!