Oznamujeme občanom, že začína pilotný testovací režim zberu kuchynského bio odpadu. Občania môžu začať využívať nádoby na bio odpad umiestnené na miestach pred Coop Jednota, Tehelňa pri čísle domu 124, Nová bytovka č.266 - Prielohy, pri bytovke č.265 - hlavná ulica a pri čísle domu 69 - horný koniec. Nádoba na zber použitého kuchynského oleja je iba pred Coop Jednota. Záujemcovia o zber kuchynského bio odpadu si môžu prísť pre vedierka na obecný úrad od pondelka (07.12.2020) budúceho týždňa v úradných hodinách. Ľudom, ktorí sa prihlásili na zber bio odpadu cez formuláre budú doručené vedierka obecným zamestnancom, alebo si ich môžu vyzdvihnúť osobne na obecnom úrade.

mapa zberne3Kuchynsky OpadZber na obciach letakobecCesta Olejaplagat zber olej 2 679x960plagat1stranabio 1