Obec Lúka

Oficiálna web stránka obce

Dnes je , meniny oslavuje

skenfrdehuru

Náš program osláv výročí sa vyčerpal. Je čas poďakovať všetkým, ktorí sa podieľali na príprave osláv a postarali sa o ich zdarný priebeh. Sú to v prvom rade pracovníci obce a poslanci obecného zastupiteľstva, ďalej členovia organizácie JDS ZO, Poľovnícky spolok, ale i žiaci a pedagógovia ZŠ s MŠ, ktorí vyzdobili naše ulice.
Ďakujem našim obetavým ženám, ktoré napiekli (dobrôtky ) pre účastníkov osláv, všetkým ktorí si upratali predzáhradky a priľahlé cesty, pripravili výzdobu kostola a plnili ďalšie úlohy a tým prispeli k vydarenej oslave.
Ďakujem sponzorom, ktorí prispeli materiálne alebo finančne, a tak nám umožnili zvládnuť túto významnú udalosť v obci.
Veľké ďakujem všetkým vystupujúcim a ich vedúcim, ktorí sa postarali o našu dobrú náladu a ochotne obetovali svoj čas pre potešenie ostatných občanov.
Veľká vďaka patrí moderátorke pani Ježovičovej, ktorá nás sprevádzala počas celého dňa a za svoj výkon si zasluhuje veľké uznanie.
Ďakujem Vám všetkým, ktorí ste sa zúčastnili našej oslavy a úprimne sa ospravedlňujem tým účastníkom, ktorým sa neušlo občerstvenie (guláš). Vydali sme 390 porcií a trošku nás zaskočila účasť, za ktorú srdečne ďakujeme. Do budúcna chybu napravíme, aby sa každému účastníkovi ušlo aj občerstvenie.

 Ing. Marian Haluza

starosta obce

IMG 20210911 102348 1600x1200

IMG 20210911 102351 1600x1200

Our website is protected by DMC Firewall!