Náš program osláv výročí sa vyčerpal. Je čas poďakovať všetkým, ktorí sa podieľali na príprave osláv a postarali sa o ich zdarný priebeh. Sú to v prvom rade pracovníci obce a poslanci obecného zastupiteľstva, ďalej členovia organizácie JDS ZO, Poľovnícky spolok, ale i žiaci a pedagógovia ZŠ s MŠ, ktorí vyzdobili naše ulice.
Ďakujem našim obetavým ženám, ktoré napiekli (dobrôtky ) pre účastníkov osláv, všetkým ktorí si upratali predzáhradky a priľahlé cesty, pripravili výzdobu kostola a plnili ďalšie úlohy a tým prispeli k vydarenej oslave.
Ďakujem sponzorom, ktorí prispeli materiálne alebo finančne, a tak nám umožnili zvládnuť túto významnú udalosť v obci.
Veľké ďakujem všetkým vystupujúcim a ich vedúcim, ktorí sa postarali o našu dobrú náladu a ochotne obetovali svoj čas pre potešenie ostatných občanov.
Veľká vďaka patrí moderátorke pani Ježovičovej, ktorá nás sprevádzala počas celého dňa a za svoj výkon si zasluhuje veľké uznanie.
Ďakujem Vám všetkým, ktorí ste sa zúčastnili našej oslavy a úprimne sa ospravedlňujem tým účastníkom, ktorým sa neušlo občerstvenie (guláš). Vydali sme 390 porcií a trošku nás zaskočila účasť, za ktorú srdečne ďakujeme. Do budúcna chybu napravíme, aby sa každému účastníkovi ušlo aj občerstvenie.

Ing. Marian Haluza

starosta obce