Starosta Obce Lúka, Vladimír Vöröš

Vítanie Mikuláša

Detská radosť bola neopísateľná pri stretnutí s Mikulášom, ktorý prišiel na krásnom koči ťahanom dvoma koníkmi.

Starosta Obce Lúka Vladimír Vöröš na začiatku privítal detičky, rodičov a starých rodičov. O chvíľku hlasné „Ahoooj“ smerovalo k práve prichádzajúcemu Mikulášovi, ktoré sprevádzali Anjelik a Čertík. Deti z Materskej školy Lúka pod vedením pani učiteľky Chnupovej a Lackovej prítomných potešili svojim programom. Následne Mikuláš rozsvietil vianočný stromček pred miestnym kostolom Sedembolestnej panny Márie a začal rozdávať mikulášske balíčky so sladkosťami, za ktoré mu deti zarecitovali básničky a zaspievali pesničky. Veľkú radosť mali deti z vozenia sa na koči.

Starosta Obce Lúka touto cestou ďakuje všetkým, ktorí sa spolupodieľali svojou prácou na vydarenej akcii „Vítanie Mikuláša“.

Ozvučenie zabezpečoval Patrik Vöröš, vianočný stromček venovala pani Danka Stanová. Vďaka patrí aj sponzorom a to pani Simone Praženkovej a spol. Coop Jednota. Obsluhu prítomných zabezpečovali zamestnanci Obecného úradu Obce Lúke pani Viera Harmadyová a Anna Struháriková.

V Lúke, dňa 08.12.2022.

Starosta Obce Lúka