Starosta Obce Lúka, Vladimír Vöröš

Výsledky stolnotenisového turnaja

Tradičný januárový stolnotenisový turnaj, po vlaňajšej prestávke, sa uskutočnil v sobotu 7.1.2023 od 13 hod. v školskej telocvični. O kvalitný priebeh sa postaralo sedemnásť pingpongistov, ktorí boli rozdelení do dvoch skupín, z ktorých dvaja najlepší postúpili. Po kvalitných výkonoch víťazom turnaj sa stal Marián Gajdošech, ktorý vo finále porazil Miroslava Dlhého 3:1. O tretie miesto si to rozdali postupujúci Martin Klúčovský – Peter Hesko s takým istým výsledkom 3:1 pre Martina Klúčovského.

Celkové poradie:

1. miesto Marián Gajdošech
  2. miesto Miroslav Dlhý
  3. miesto Martin Klúčosvký
  4. miesto Peter Hesko

Hralo sa na troch pingpongových stoloch a každý zo súťažiacich si odohral v prvej skupine šesť zápasov a v druhej skupine sedem zápasov.

Starosta Obce Lúka záverom poďakoval všetkým súťažiacim za výborné výkony a ich účasť na turnaji. Víťazom odovzdal poháre a medaile. Zvlášť poďakoval spoluorganizátorom Jánovi a Martinovi Klúčovským.

V Lúke, dňa 9.1.2023.

Starosta Obce Lúka

Prílohy na stiahnutie:
Stiahnuť tento súbor (1 - stolotenisový turnaj zhodnotenie.pdf)Zhodnotenie stolnotenisového turnaja98 kB