Obec Lúka

Oficiálna web stránka obce

Dnes je , meniny oslavuje

skenfrdehuru

Začal nový školský rok 2019/2020

Prázdniny ubehli veľmi rýchlo a opäť je tu september a s ním i začiatok nového školského roka 2019/2020.  Na jeho slávnostnom otvorení sme sa opäť zišli, nastúpení, pekne vyobliekaní pred budovou našej školy 2. septembra 2019. Po odznení štátnej hymny a po krátkom kultúrnom programe, prítomných privítala pani riaditeľka Mgr. Holániová V príhovore privítala všetkých žiakov, zamestnancov školy a prítomných rodičov. Nasledoval príhovor starostu obce Lúka a farára Mgr. Petra Cibira, PhD.  V každom z príhovorov zaznelo  prianie úspešného školského roka 2019/2020 všetkým žiakom, zamestnancom školy,  rodičom. Starosta obce Lúka osobne venoval darčeky novým žiakom, prváčikom, ktorí boli plní očakávaní.

Prváčikom želáme, aby do školy radi chodili, aby sa dobre učili a robili radosť nielen svojim rodičom, učiteľom ale aj svojej obci.

 Tento školský rok bude dôležitým medzníkom aj v živote deviatakov. Želáme, aby ste vytrvali v doterajšom snažení, aby ste obstáli v skúškach a vybrali sa správnym smerom.

 6.jpg

1.jpg 7.jpg

 

Our website is protected by DMC Firewall!