OZNAMUJE ZÁMER

že sa budú vykonávať stavebné práce – výmena okien, vonkajších parapetov a vchodových dverí na budove šatne MŠK Lúka, s. č. 132 v k. ú Lúka, vo výlučnom vlastníctve Obce Lúka.

Rozsah stavebných prác:

• demontáž pôvodných drevených okien a vonkajších parapetov v počte 12 ks;
  • demontáž pôvodných drevených vchodových dverí v počte 2 ks;
  • demontáž pôvodných plastových vchodových dverí v počte 1 ks;
  • výroba a montáž nových plastových okien bielej farby v kombinácii s čírim sklom - trojsklo a vonkajších parapetov plechových bielej farby – šírka 35 cm v počte 12 ks;
  • výroba a montáž nových plastových vchodových dverí bielej farby v kombinácii s matným mliečnym sklom - trojsklo v počte 3 ks;
  • vykonanie nevyhnutných stavebných úprav budovy – vyspravenie stien pri porušení muriva na budove.

Cenové ponuky je možné predkladať osobne do podateľne Obecného úradu Obce Lúka počas úradných hodín alebo formou e-mailu na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. v termíne do 30.10.2023 do 12:00 hod.

Realizácia stavby: do 31.12.2023 vrátane.

Obhliadka budovy je možná, po predchádzajúcom telefonickom kontakte starostu Obce Lúka Vladimíra Vöröša +421 905 551 145.

Prílohy na stiahnutie:
Stiahnuť tento súbor (71 - oznam stavebné práce šatne tj výmena okien a dverí.pdf)Oznam - zámer102 kB
Stiahnuť tento súbor (71 - okná a dvere.pdf)Nákres - okná a dvere30 kB

zmos logo                   zmo logo                 ROP                 gdpr