Obec Lúka

Oficiálna web stránka obce

Dnes je , meniny oslavuje

skenfrdehuru

Obec Lúka pripravila s dobrovoľnými organizáciami obce, občanmi a hodnotnú a krásnu akciu: "Súťaž o najkrajšiu ružu" , bol to už tretí ročník, ktorý sa tešil veľkému záujmu občanov. Výstavu si prezrelo takmer 200 ľudí. Aj tento rok nám pohladila dušu i zrak  krása "kráľovnej kvetín" ale aj ostatné kvety, krásne naaranžované rukami našich žien a aranžérky Lenky Mihálikovej z Novej Vsi nad Váhom.

Celkovo bolo vystavených 155 ruží.

Vďaka patrí sponzorom: 

KELLYS Bicycles s.r.o. Veľké Orvište, Kvetinárstvo Kvietok - Hrádok, O2, UNIPHARMA Bojnice, Budiš a.s., Agroma s.r.o., PDP Tematín, p. Peter Šlahor, p. Igor Haluza, p. Simona Praženková, DHZ Hôrka

Veľké poďakovanie patrí miestnym organizáciám. JDS Lúka, DHZ Lúka, Poľovníckemu...

Viac...

 19.06. 2021 pripravila obec Lúka v spolupráci s ostatnými organizáciami Deň detí. Pre deti bol pripravený skákací hrad, veľké traktory, hasičské auto, streľba zo vzduchovky, pena, maľovanie na tvár, postavičky z rozprávok a animátorky, ktoré sa deťom venovali. Deti dostávali sladkosti, nanuky, koláče a vodu. Špekačky si mohli opiecť malí aj veľkí.  

 Poďakovanie patrí všetkým, ktorí pomohli - organizáciám, poslancom OZ, občanom, pracovníkom obecného úradu, sponzorom, vďaka patrí našej mládeži, konkrétne Peťovi Ševčíkovi, Michalovi Richterovi, Maximovi Pavlovičovi a Samovi Ilenčíkovi, ktorí od rána pomáhali pri organizovaní Dňa detí..

 Starosta obce Lúka privítal 10.06.2021 v obradnej sieni Obecného úradu Lúka deti aj so svojimi rodičmi, ktoré sa narodili v roku 2020. Pre toto slávnostné uvítanie detí, pripravili pani učiteľky z MŠ Lúka so škôlkármi veľmi pekný program, za čo im patrí veľká vďaka.

 

Viac...

Viac...

V zmysle zákona 369/1990 zb. §2 b ods.1,2,3 žiadame občanov o spoluprácu pri určení názvov ulíc, námestia a parku.
Vaše návrhy uvítame na emaily Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , alebo v našej schránke na budove OcÚ Lúka č.205. Do predmetu napíšte NÁZVY ULÍC. Ďakujeme.

Viac...

Oznámenie o realizácii projektu

Názov projektu: Wifi pre Teba

ITMS2014+: 311071AKF4

Operačný program: Integrovaná infraštruktúra

Prioritná os: 7. Informačná spoločnosť

Špecifický cieľ: 7.1 Zvýšenie pokrytia širokopásmovým internetom / NGN

Názov a sídlo prijímateľa: Obec Lúka, Č. 205, 916 33 Lúka

Miesto realizácie: Obec Lúka

Výška nenávratného finančného príspevku: 14 250 €

Stručný opis projektu: Realizácia projektu spočíva vo vybudovaní 10 WIFI externých prístupových bodov. Hlavným cieľom projektu je zvýšenie dostupnosti širokopásmového internetu v obci prostredníctvom vybudovania bezplatných WiFi zón. Vybudovanie WiFi prístupových bodov na verejne dostupných priestranstvách poskytne bezplatné pripojenie všetkým...

Viac...

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd